Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Pasowanie na przedszkolaka w SP nr 3

Pasowanie na przedszkolaka w SP nr 3

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Było to bardzo ważne wydarzenie zarówno w życiu dzieci, ich rodziców, a także nauczycieli. Uroczystość, którą przygotowały panie: Kinga Szczechla, Ewa Różańska, Anna Falkowska i Sylwia Wojenkowska, zorganizowana była 7 listopada 2018 roku dla dzieci z trzech grup przedszkolnych: Smerfy, Biedronki i Leśne Ludki. 

Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne rozwijane do tej pory w przedszkolu przez panie wychowawczynie - recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Następnie Dyrektor Bożena Rutkowska-Marciniak wraz z Zastępcą Burmistrza Krzysztofem Widźgowskim magicznym ołówkiem dokonała uroczystego pasowania każdego przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego dnia, każde dziecko otrzymało dyplom pasowania na przedszkolaka, znaczek oraz mały słodki upominek. Uwieńczeniem uroczystości były pyszne babeczki upieczone przez rodziców oraz soczki. Zapewne był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

 

 

Ostatnio zmienianyśroda, 14 listopad 2018 10:48
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem