Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Miejskim

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Miejskim

14 listopada 2018 roku w Przedszkolu Miejskim odbyło się uroczyste ,,Pasowanie na Przedszkolaka”. Była to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Gośćmi uroczystości byli m.in.: Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Dorota Osińska, Przewodniczący Rady Rodziców Piotr Lewandowski, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Jerzy Resicki, Wicedyrektor Anna Goszka oraz rodzice.

Część artystyczną przygotowały dzieci z grupy ,,Motylków” pod kierunkiem Katarzyny Haponiuk-Kułakowskiej i Katarzyny Góralskiej. Z uśmiechem na twarzach zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce, których nauczyły się do tej pory. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami! Na twarzach rodziców było widać duże wzruszenie, a nawet łzy.

Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, słuchać pani, pomagać kolegom, pięknie zjadać posiłki i być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Dyrektor Jerzy Resicki  dokonał uroczystego pasowania przez symboliczne dotknięcie ramienia dziecka berłem a wróżka przemieniła dzieci czarodziejską pieczątką w prawdziwych przedszkolaków.

Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom, button z symbolem motylka oraz kolorowanki ufundowane przez Radę Rodziców.  Po części oficjalnej w sali maluszków na dzieci czekał słodki ,,rożek obfitości” przygotowany przez rodziców. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci jak i rodziców. Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 19 listopad 2018 09:52
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem