Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.3&b=20200429&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Mikołajki na Nowomiejskim Rynku

Mikołajki na Nowomiejskim Rynku Mikołajki na Nowomiejskim Rynku

W środę 6 grudnia 2018 roku nowomiejskie dzieci odwiedził Mikołaj, który ze swojego konnego zaprzęgu - opatrzonego herbem naszego miasta i logo sponsorów firm Szynaka Meble oraz Banku Spółdzielczego w Nowym Mieście Lubawskim - rozdawał słodycze i inne upominki jeżdżąc wokół Rynku i uliczkami centrum.

Święty Mikołaj oraz towarzyszące mu Śnieżynki odwiedzili także szkoły podstawowe i przedszkola, gdzie zostali entuzjastycznie powitani przez dzieci, które w podziękowaniu podarowały własnoręcznie przygotowane laurki.

Następnie o godzinie 15.00 na nowomiejskim rynku, koncertem piosenek zimowych rozpoczęła się impreza mikołajkowa. Maluchy mogły zrobić sobie zdjęcie z gwiazdorem, a pod namiotem sponsora otrzymać Certyfikat Grzecznego Dziecka 2018 z podpisem Mikołaja. O godzinie 16.00 po chóralnym odliczaniu Burmistrz Józef Blank w asyście Mikołaja i Roberta Komasary - dyrektora Banku Spółdzielczego w Nowym Mieście Lubawskim, zapalił lampki na choince ustawionej na rynku oraz balkonie Urzędu Miejskiego.

 Po imprezie plenerowej, w Miejskim Centrum Kultury dzieci mogły obejrzeć teatrzyk pt. „Mikołajkowa Niespodzianka”. 

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem