Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.1&b=20191126&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Konferencja podsumowująca realizację projektu edukacyjnego

Konferencja podsumowująca realizację projektu edukacyjnego

Dnia 17 stycznia 2019 oku odbyło się oficjalne zakończenie projektu „WOW - Wiedza otwarta dla wszystkich”, realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury w ramach działania 2.2.1. Podniesienie jakości edukacyjnej kompetencji kluczowych uczniów ukierunkowanej na rozwój - projekty konkursowe. Projekt był realizowany przez Gminę Miejską Nowe Miasto Lubawskie w partnerstwie z Forum Animatorów Społecznych. 

Wartość całkowita projektu wyniosła 982.476,25 złotych, w tym środki pozyskane z Unii Europejskiej stanowiły 835.104 złotych.

Projekt był realizowany w okresie od 1 lutego 2017 do 31 stycznia 2019 roku i objął swoim zasięgiem 421 beneficjentów – uczniów oraz nauczycieli i rodziców.

W ramach projektu realizowane były zajęcia edukacyjne dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej Nr 2 i Gimnazjum/Szkoły Podstawowej Nr 3, w tym zajęcia stacjonarne oraz wyjazdy edukacyjne, szkolenia dla nauczycieli i rodziców.

Dzięki projektowi doposażono szkoły w sprzęt i pomoce dydaktyczne na kwotę ponad 150 tys. złotych oraz zrealizowano zajęcia edukacyjne o wartości 270 tys. złotych.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem