Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.1&b=20191126&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim w płatnościach bezgotówkowych na trzecim miejscu w Polsce

Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim w płatnościach bezgotówkowych na trzecim miejscu w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim znalazł się wśród liderów innowacji i zajął trzecie miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Miast Bezgotówkowych w kategorii miast do 20 tys. mieszkańców, w których najwcześniej i najsprawniej wdrożono płatności bezgotówkowe.

Ranking przeprowadziło Centrum Innowacji Społeczno-Samorządowych S.A. w Toruniu wspólnie z portalem Cashless.pl. Organizatorzy rankingu w swojej decyzji o przyznaniu dyplomu podkreślali, jak trudnym procesem jest wdrażanie innowacji w administracji publicznej, dlatego też tak ważnym jest pokazywanie najlepszych praktyk w Polsce w każdym obszarze jej działania.

Idąc z trendem sprawnej obsługi mieszkańców i ułatwienia dokonywania przez nich płatności bezgotówkowych w dniu 11 sierpnia 2017 roku Burmistrz Józef Blank podpisał umowę z operatorem systemu i zintensyfikował działania w celu wprowadzenia od 1 września 2017 roku w Urzędzie Miejskim i podległych jednostkach organizacyjnych możliwości regulowania przez klientów zobowiązań m.in. z tytułu podatków, opłaty skarbowej i pozostałych wpłat.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 21 styczeń 2019 13:40
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem