Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

IX Uczniowska Gala Talentów w Szkole Podstawowej nr 1

IX Uczniowska Gala Talentów w Szkole Podstawowej nr 1

W piątek 8 lutego 2019 roku już po raz dziewiąty w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się Uczniowska Gala Talentów, która każdego roku przyciąga do sali gimnastycznej liczną publiczność.

Wśród gości przybyłych na to wydarzenie byli m.in.: Burmistrz Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski wraz z radnymi, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim Dorota Osińska oraz dyrektorzy zaprzyjaźnionych placówek oświatowo-kulturalnych.

Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się uczniowie z kabaretu „O! Kaszanka” którego opiekunem jest pani Magdalena Lemanowska. W dalszej części były występy młodych piosenkarzy, pokaz układów gimnastycznych, koncerty gry na kayboardzie, gry na gitarze.

Szkolny chór „Bemolki” pod kierunkiem pani Hanny Szymańskiej uświetnił Uczniowską Galę Talentów swoim wokalnym występem. Piękny układ taneczny z szarfami zaprezentowały nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy „Pszczółki” przygotowane pod kierunkiem pań: Michaliny Mączkowskiej i Angeliki Gomuły. Natomiast uczniowie klasy 2a zatańczyli taniec do utworu „Polka Dziadek” przygotowani pod kierunkiem wychowawczyni Anny Dembowskiej.

Wszystkie występy były bardzociekawe i zaprezentowane na wysokim poziomie. Zgromadzeni w sali widzowie nagradzali małych artystów gromkimi brawami, a organizatorzy Gali Talentów - drobnymi upominkami.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 11 luty 2019 18:36
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem