Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.2&b=20191212&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Podpisanie porozumienia między bibliotekami

Podpisanie porozumienia między bibliotekami

W środę 13 lutego 2019 roku  Burmistrz Józef Blank uczestniczył w uroczystym podpisaniu porozumienia o współpracy pomiędzy Miejską Biblioteką Publiczną im. Marii Bogusławskiej w Nowym Mieście Lubawskim a Miejską Instytucją Budżetową "Gurjewski Centralny System Biblioteczny".

Nowomiejską bibliotekę reprezentowała Dyrektor Daniela Kowalska, a instytucję zarządzającą system 22 bibliotek w Okręgu Gurjewskim reprezentowała Dyrektor Natalia Bakina.

Burmistrz Józef Blank podkreślił, że otwieranie się bibliotek i podejmowanie przez nie dodatkowych działań, przyciągających czytelników do korzystania z księgozbiorów i bazy lokalowej  jakimi dysponują nasze biblioteki jest bardzo ważne Przyczynia się do rozwoju czytelnictwa i kształtuje szacunek do książki.

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej było również okazją do wymiany przez pracowników bibliotek swoich doświadczeń dotyczących merytorycznej działalności tych jednostek oraz szeregu podejmowanych działań, m.in.: funkcjonowania klubów dyskusyjnych, pracowni multimedialnych, zajęć z rękodzieła i innych kółek zainteresowań czytelników.

 

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem