Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Walne Zebranie Sprawozdawcze UTW w Nowym Mieście Lubawskim

Walne Zebranie Sprawozdawcze UTW w Nowym Mieście Lubawskim

We wtorek 12 marca 2019 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nowym Mieście Lubawskim, w którym uczestniczyli m.in.: Burmistrz Józef Blank, Starosta Nowomiejski Andrzej Ochlak, Dyrektor MCK Katarzyna Olęcka i Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Daniela Kowalska.

Zebraniu przewodniczył Wiceprezes Zarządu UTW Krzysztof Wietecha. Przed rozpoczęciem zebrania wystąpiła Ewa Sapka-Pawliczak z Biura Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko–Mazurskiego, która przedstawiła zasady korzystania z Warmińsko-Mazurskiej Karty Seniora. 

Po wyborze Sekretarza Zebrania oraz Komisji Uchwał i Wniosków zebrani wysłuchali sprawozdania Zarządu UTW z działalności za 2018 rok, sprawozdania finansowego Zarządu oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej za rok 2018. Lech Bober przedstawił plany działań Zarządu na rok 2019, po czym odbyło się głosowanie i przyjęcie uchwał zatwierdzających powyższe sprawozdania oraz udzielenie absolutorium Zarządowi za rok 2018.

W dyskusji nad sprawozdaniami podczas Walnego Zebrania UTW głos zabrał Burmistrz Józef Blank kierując do członków UTW podziękowania za współpracę i rozwój naszego miasta, gratulacje i deklaracje dalszego wsparcia działalności.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna urozmaicająca nasze spotkanie – występ KabaretuU3W, który rozbawił wszystkich zebranych, zwłaszcza zwiewnym, powabnym i pełnym gracji tańcem.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem