Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

VII Wiosenne Spotkania Szkół Muzycznych

VII Wiosenne Spotkania Szkół Muzycznych

W poniedziałek 13 maja 2019 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbyły się VII Wiosenne Spotkania Szkół Muzycznych. Organizatorem spotkań jest Szkoła Muzyczna I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim. Honorowy Patronat nad Wiosennymi Spotkaniami Szkół Muzycznych objął Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego.

W tym roku  w  koncertowaniu wzięli udział uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. T. Bairda w Iławie oraz gospodarze - uczniowie szkoły Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim. Na scenie zaprezentowało się ponad 40 uczniów. W trakcie koncertu każda szkoła prezentowała przygotowany program.

Z każdej szkoły wyłoniona została przez Zastępcę Burmistrza Krzysztofa Widźgowskiego najciekawsza prezentacja oraz dwa wyróżnienia.

W tym roku statuetki przypadły grupie gitarowej ze Szkoły Muzycznej w Iławie oraz Chórowi „Dolce Coro” z nowomiejskiej Szkoły Muzycznej.

Na zakończenie VII Wiosennych Spotkań Szkół Muzycznych z rozrywkowym repertuarem wystąpił zespól instrumentalny, złożony z wykonawców dwóch uczestniczących szkół, prowadzony przez Bartłomieja Zółtowskiego. Dla wszystkich wykonawców Rada Rodziców przygotował słodki poczęstunek. Natomiast Dyrektor SM z Iławy Maria Kotewicz i Wicedyrektor SM w Nowym Mieście Lubawskim Iwona Mrozińska otrzymały podziękowania i kwiaty.

 

Ostatnio zmienianypiątek, 17 maj 2019 06:02
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem