Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Inauguracja Nowomiejskich Dni Rodziny

Inauguracja Nowomiejskich Dni Rodziny

W środę 15 maja 2019 roku w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim zainaugurowane zostały Nowomiejskie Dni Rodziny w ramach XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, które w tym roku odbywają się pod hasłem „Małżeństwo – dobre relacje – silna Rodzina”.

Na powitanie gości zaśpiewała Anastazja Nowicka z Mini Studia piosenki działającego przy Miejskim Centrum Kultury, a w dalszej części Jakub Cieplak, którzy otrzymali od zgromadzonych gromkie oklaski.

Burmistrz Józef Blank w swoim wystąpieniu nawiązał do własnej wielopokoleniowej rodziny dodając, że lokalna społeczność Nowego Miasta Lubawskiego tworzy również swoistą rodzinę, a działania władz samorządowych służą rozwojowi i umacnianiu nowomiejskiej wspólnoty.

Następnie Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Rogowska zachęciła do zapoznania się z Biuletynem o ubiegłorocznych Dniach Rodziny i zaprosiła do obejrzenia relacji filmowej z wydarzeń w ramach Nowomiejskich Dni Rodziny 2018.

Następnie po krótkim bloku występów artystycznych rozpoczęła się prelekcja psycholog Patrycji Ziółkowskiej z Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego w Nowym Mieście Lubawskim, której tematem przewodnim było znaczenie wzajemnej miłości w rodzinie.

Na zakończenie Inauguracji Nowomiejskich Dni Rodziny wystąpił Kabaret U3W funkcjonujący przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 16 maj 2019 07:19
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem