Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Piłkarskie święto wojewódzkie w Nowym Mieście Lubawskim

Piłkarskie święto wojewódzkie w Nowym Mieście Lubawskim

W środę 5 czerwca 2019 roku na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski. Finał rozegrany został pomiędzy Concordią Elbląg i Zniczem Biała Piska. Mecz ten wpisał się doskonale w obchody 100-lecia KS Drwęca.

Na kameralny, zmodernizowany niedawno stadion przyjechał prawie cały zarząd W-MZPN z prezesem Markiem Łukiewskim na czele. Obecni byli prezesi uczestniczących w finale klubów, a także cały zarząd Klubu Sportowego DRWĘCA. Wśród obserwujących mecz byli radni Rady Miejskiej z przewodniczącym Andrzejem Nadolskim oraz wielu gości z regionu i mieszkańcy naszego miasta. Trybuny stadionu zapełniły się w całości.

Mecz dostarczył wszystkim dużo sportowych wrażeń, toczył się w dobrym tempie i padło aż siedem bramek, a zwyciężyła drużyna Concordii Elbląg 5:2. Radości ze zwycięstwa w drużynie Concordii Elbląg nie było końca. Zwycięzcy oprócz medali i okazałego pucharu, otrzymali od W-MZPN czek na kwotę 40.000 zł, a pokonani otrzymali medale i czek na 10.000 zł

Drużyna Concordii Elbląg, która w tym sezonie wywalczyła również awans do III ligi, będzie reprezentować nasze województwo na centralnym szczeblu rozgrywek Pucharu Polski – życzymy powodzenia.

 

Ostatnio zmienianypiątek, 07 czerwiec 2019 12:42
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem