Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Rodzinny Rajd Rowerowy już za nami

Rodzinny Rajd Rowerowy już za nami

W niedzielę 9 czerwca 2019 roku w ramach Nowomiejskich Dni Rodziny odbył się  Rodzinny Rajd Rowerowy organizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Mieście Lubawskim. W tym dniu na nowomiejski Rynek do udziału w tej cyklicznej już imprezie sportowo-rekreacyjnej przybyło ponad 80 uczestników.

Zastępca Burmistrza Krzysztof Widźgowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Nadolskim przywitali rowerzystów na starcie trasy i oficjalnie otworzyli Rodzinny Rajd Rowerowy, a miłośnicy jazdy na rowerach wyruszyli na przejażdżkę z nowomiejskiego Rynku przez Mszanowo i Marianowo do Kaczego Bagna – Miejsca Inicjatyw Pozytywnych. Postój w Kaczym Bagnie był okazją do upieczenia sobie kiełbasek przy ognisku oraz udziału w rodzinnych warsztatach bębnów afrykańskich oraz tańca z ogniem.

Partnerami Rodzinny Rajd Rowerowy byli: Bank BNP PARIBAS, Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Straż Miejska. Patronat medialny nad piknikiem sprawowała Gazeta Nowomiejska oraz telewizja kablowa Eltronik.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 10 czerwiec 2019 13:06
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem