Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Sukcesy sportowe uczniów nowomiejskich szkół w rywalizacji wojewódzkiej

Sukcesy sportowe uczniów nowomiejskich szkół w rywalizacji wojewódzkiej

W czwartek 12 grudnia 2019 roku w Urzędzie Wojewódzkim na zaproszenie Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Burmistrz Józef Blank wspólnie z dyrektorami nowomiejskich szkół podstawowych, uczniami i rodzicami uczestniczył w Gali Sportu i podsumowaniu roku sportowego 2019 przez W-M SZS w Olsztynie.

Sukcesy naszej młodzieży szkolnej są powodem do zadowolenia, tym bardziej, że w ostatnich latach dużo środków z budżetu Nowego Miasta Lubawskiego zostało zainwestowanych w obiekty sportowe.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji szkół miejskich w kategorii ,,Igrzyska Dzieci,,, natomiast Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II uplasowała się na ósmym miejscu tej kategorii.

Podczas Gali Sportu wyróżniony został Burmistrz Józef Blank odbierając z rąk Przewodniczącego Wacława Wasieli statuetkę za zajęcie przez Nowe Miasto Lubawskie 3 miejsca w kategorii miast wspierających sport dzieci i młodzieży.

Warto wspomnieć, że Gala Sportu uświetniona została występami uczniów Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem