Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Spotkanie wigilijne MOPS dla seniorów

Zdjęcia udostępniła Gazeta Nowomiejska Zdjęcia udostępniła Gazeta Nowomiejska

18 grudnia 2019 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie opłatkowe, które Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Mieście Lubawskim cyklicznie od wielu lat organizuje dla seniorów.

Spośród gości zaproszonych na to spotkanie byli m.in.: Sekretarz Miasta Krzysztof Widźgowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski wraz z radnymi Barbarą Bober, Janem Obuchowskim, Mirosławem Urbanowskim i Andrzejem Jankowskim, Ks. Kanonik Zbigniew Markowski, Dyrektor MCK Katarzyna Olęcka i Dyrektor MOPS Elżbieta Rogowska.

Uczestników spotkania opłatkowego w świąteczny nastrój wprowadził występ artystyczny dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim, których przygotowali nauczyciele Magdalena Kortes, Justyna Wiśniewska i Marek Piątkowski.

Sekretarz Miasta Krzysztof Widźgowski złożył wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne apelując jednocześnie o wzajemne wspieranie się w życiu. Natomiast ks. Kanonik Zbigniew Markowski składając życzenia nawiązał do duchowego przygotowania się na wigilijny wieczór.

Podczas spotkania tradycyjnie łamano się opłatkiem, śpiewano wspólnie kolędy oraz wręczano upominki.

Ostatnio zmienianypiątek, 20 grudzień 2019 11:39
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem