Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Bajkowy Bal Karnawałowy dla Julki Rówczyńskiej

Bajkowy Bal Karnawałowy dla Julki Rówczyńskiej

3 stycznia 2020 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbył się charytatywny „Bajkowy Bal Karnawałowy dla Julii Rówczyńskiej”.

Wśród wielu mieszkańców miasta i regionu obecni byli również Poseł na Sejm RP Zbigniew Ziejewski i Burmistrz Miasta Józef Blank oraz nowomiejscy przedsiębiorcy, pracownicy miejskich jednostek budżetowych i rodzice z dziećmi.

Celem balu było wsparcie akcji zbierania funduszy na ratowanie zdrowia i życia chorej na rdzeniowy zanik mięśni – SMA1 pięciomiesięcznej mieszkanki Nowego Miasta Lubawskiego.

Dla gości przygotowano szereg atrakcji: dmuchane place zabaw, punkty z przekąskami, występy lokalnych artystów i zabawy z animatorami.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się licytacje przedmiotów przekazanych przez ofiarodawców, dmuchane place zabaw oraz pchli targ zorganizowany m.in. przez przez nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Burmistrz Józef Blank serdecznie dziękuje organizatorom i wszystkim zaangażowanym osobom za pomoc w przygotowaniu tego przedsięwzięcia. Zgromadzona na balu „Armia Julki” zebrała łącznie 34.241,30 zł.

Ostatnio zmienianyczwartek, 09 styczeń 2020 12:16
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem