Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Bal karnawałowy dla dzieci

Bal karnawałowy dla dzieci

W czwartek 6 lutego 2020 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbył się karnawałowy „Bal dla dzieci”, w którym uczestniczyła prawie setka dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Organizatorem tej zabawy był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Wspólnie z uczestnikami w zabawie udział wzięli Burmistrz Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Miejskiej Mirosław Urbanowski,  radna Rady Miejskiej Mirosława Czernysz, oraz Dyrektor MOPS w Nowym Mieście Lubawskim Elżbieta Rogowska. Wraz z dziećmi w karnawałowej zabawie uczestniczyły radne Młodzieżowej Rady Miasta w Nowym Mieście Lubawskim.

Bajkowo przebrane dzieci od samego początku chętnie bawiły się, tańczyły włączając przy tym swoich najbliższych oraz angażowały się w konkursy i zabawy zręcznościowe prowadzone przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i wolontariuszki ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich przebrane w kolorowe stroje Myszki Miki, Minni i klaunów.

Przewodniczący Rady Miejskiej wraz z radnymi wręczyli trzem najmłodszym uczestnikom zabawne pluszaki, a także obdarowali nagrodami Króla i Królową Balu. Najaktywniejsze i najbardziej roztańczone Rodzinki otrzymały również interesujące upominki, w których każdy znalazł coś dla siebie. Dla przybyłych na bal milusińskich przygotowano także poczęstunek oraz paczki ze słodkimi upominkami.

Ostatnio zmienianywtorek, 11 luty 2020 11:55
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem