Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

VI Rodzinny Piknik Rowerowy za nami !

VI Rodzinny Piknik Rowerowy za nami !

W niedzielę 17 września 2017 roku w ramach Europejskiego Dnia Bez Samochodu odbył się VI Rodzinny Piknik Rowerowy. W tym dniu na nowomiejski Rynek do udziału w tej cyklicznej już imprezie sportowo-rekreacyjnej przybyło prawie 120 uczestników.

Burmistrz Miasta Józef Blank przywitał rowerzystów na starcie trasy i oficjalnie otworzył VI Rodzinny Piknik Rowerowy w Nowym Mieście Lubawskim, a miłośnicy jazdy na rowerach wyruszyli na 20 kilometrową przejażdżkę z nowomiejskiego rynku do Bratiana, a następnie w kierunku Kurzętnika i Nielbarka. Postój nad wyrobiskiem w Nielbarku był okazją do zjedzenia przez uczestników ciepłego posiłku, upieczenia sobie kiełbasek przy ognisku oraz udziału w rodzinnych zabawach i konkursach.

VI Rodzinny Piknik Rowerowy został zorganizowany przez Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim w ramach dotacji z WFOŚiGW w Olsztynie oraz we współpracy z Towarzystwem Miłośników Ziemi Lubawskiej. Partnerami imprezy byli: Bank BGŻ BNP PARIBAS, MPGK, ZUOK RUDNO, Związek Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego "Czyste Środowisko", Straż Miejska oraz Policja. Patronat medialny nad piknikiem sprawowała Gazeta Nowomiejska oraz telewizja kablowa Eltronik.

Burmistrz Józef Blank dziękuje uczestnikom za tak liczny udział w VI Rodzinnym Pikniku Rowerowym i zapowiada kontynuację tej sportowo-rekreacyjnej imprezy, która integruje pokolenia i skłania do uprawiania aktywnego wypoczynku.

Ostatnio zmienianywtorek, 19 wrzesień 2017 08:11
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem