Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Toast Noworoczny u Burmistrza i Starosty

Toast Noworoczny u Burmistrza i Starosty

W tym roku wyjątkowo Miejsko-Powiatowy Toast Noworoczny odbył się w dniu 5 stycznia 2018 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku.

Z zaproszenia Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego i Starosty Powiatu Nowomiejskiego na Toast Noworoczny skorzystali przedstawiciele władz samorządów gminnych, miejskiego i powiatowego, radni, kierownicy jednostek organizacyjnych – miejskich i powiatowych, urzędnicy,  przedsiębiorcy i rzemieślnicy z terenu miasta i powiatu, przedstawiciele lokalnych organizacji społecznych i stowarzyszeń oraz media. W spotkaniu uczestniczył również Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz radna  Sejmiku Województwa Jolanta Szulc.

Gospodarze uroczystości wyrazili swoje zadowolenie z faktu, że na to wyjątkowe spotkanie przybyli prawie wszyscy zaproszeni goście.

Zarówno Burmistrz Józef Blank jak i Starosta Andrzej Ochlak w kilku zdaniach podsumowali miniony rok w zakresie zrealizowanych zadań. Podkreślili również dobrą współpracę pomiędzy samorządami. Burmistrz przedstawił również najważniejsze zamierzenia inwestycyjne na 2018 rok, dziękując jednocześnie nowomiejskim przedsiębiorcom za wsparcie dla nowomiejskich szkół w realizacji wielu przedsięwzięć.

Uroczystość uświetnił występ artystów operowych z Kazimierzem Kowalskim - śpiewakiem operowym, związanym z Teatrem Wielkim w Łodzi jako solista oraz wieloletni dyrektor naczelny i artystyczny. Warto podkreślić, że Kazimierz Kowalski prowadzi audycję "Muzyka nocą" na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

Następnie gospodarze uroczystości zaprosili gości do udziału w tradycyjnym toaście noworocznym.

Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego w imieniu własnym i samorządu miejskiego, złożył wszystkim życzenia noworoczne, natomiast Starosta Powiatu Nowomiejskiego po złożeniu życzeń, wzniósł toast za pomyślność w Nowym 2018 Roku.

Ostatnio zmienianyśroda, 10 styczeń 2018 11:57
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem