Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Jubileusz 95. urodzin mieszkanki naszego miasta

Jubileusz 95. urodzin mieszkanki naszego miasta

W środę 09 maja 2018 roku Burmistrz Józef Blank w towarzystwie Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Barbary Kwiatkowskiej złożył wizytę Pani Zofii Skibickiej, aby z okazji 95. urodzin pogratulować dostojnej Jubilatce pięknego wieku oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i szczęścia na dalsze lata życia.

Spotkanie z Panią Zofią i Jej najbliższymi, córkami i zięciem, upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze. Burmistrz Józef Blank zastał Jubilatkę w dobrym, pogodnym nastroju i podarował Jej dwie książki „Dawne Nowe Miasto Lubawskie w stu ilustrowanych opowieściach” Dariusza Andrzejewskiego i „Impresje Józefa Polaka” oraz storczyka w doniczce.

 

Ostatnio zmienianypiątek, 11 maj 2018 05:48
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem