Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.3&b=20200429&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Dzień Samorządu Terytorialnego w Nowym Mieście Lubawskim

Dzień Samorządu Terytorialnego w Nowym Mieście Lubawskim Dzień Samorządu Terytorialnego w Nowym Mieście Lubawskim

Na dzień 27 maja przypada rocznica pierwszych demokratycznych wyborów do samorządów lokalnych, które odbyły się w 1990 roku po transformacji ustrojowej w naszym kraju. Dzień ten jest obchodzony jako Dzień Samorządu Terytorialnego.

Z tej okazji we wtorek 29 maja 2018 roku Burmistrz Józef Blank, zaprosił dotychczasowych Burmistrzów Nowego Miasta Lubawskiego oraz emerytowanych pracowników Urzędu Miejskiego na kameralne spotkanie w sali USC.

W spotkaniu Burmistrzowi Blankowi towarzyszyła Kierownik Referatu Organizacyjnego Marzenna Klimek wraz z pracownikami referatu. Na spotkanie oprócz emerytowanych pracowników Urzędu Miejskiego przybył pierwszy z burmistrzów Nowego MIasta Lubawskiego po 1990 roku - Jan Jeda.

Gospodarz miasta wyraził swoje zadowolenie i podziękował wszystkim obecnym za przybycie. Spotkanie odbyło się w miłej, koleżeńskiej atmosferze w klimacie wspomnień. Rozmawiano też o początkach samorządu nowomiejskiego, zachodzących zmianach, a także o obecnych działaniach i planach na przyszłość.

Na zakończenie, uczestnicy spotkania otrzymali od Burmistrza Józefa Blanka kwiaty doniczkowe i upominki.

 

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem