Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Dzień Pracownika Socjalnego w Nowym Mieście Lubawskim

Dzień Pracownika Socjalnego w Nowym Mieście Lubawskim

W poniedziałek 21 listopada 2016 roku w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim obchodzony był Dzień Pracownika Socjalnego, który jest szczególną okazją do wyrażenia uznania i szacunku tym wszystkim, którzy angażują się w służbę najbardziej potrzebującym.

W okazji tego święta odbyło się uroczyste spotkanie Burmistrza Józefa Blanka i Zastępcy Krzysztofa Widźgowskiego z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Mieście Lubawskim, opiekunami społecznymi i asystentami rodziny. Gospodarz miasta pracownikom jednostki złożył najserdeczniejsze podziękowania za codzienną, niezwykle ważną i bardzo odpowiedzialną pracę, a przede wszystkim za zaangażowanie w niesienie pomocy ludziom potrzebującym. Wszystkim obecnym życzył wytrwałości i empatii oraz odporności psychicznej i dalszej satysfakcji z pełnionej misji na rzecz najbardziej potrzebującym.

Spotkanie koncertem uświetnili uczniowie Szkoły Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim, po którym uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem