Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Świąteczna Ciężarówka Coca-Coli w Nowym Mieście Lubawskim

Świąteczna Ciężarówka Coca-Coli w Nowym Mieście Lubawskim

Poniedziałek 19 grudnia 2016 roku na długo zapadnie mieszkańcom naszego miasta w pamięci. W tym dniu na zaproszenie Burmistrza Józefa Blanka, gościliśmy w Nowym Mieście Lubawskim kultową amerykańską Świąteczną Ciężarówkę Coca-Coli, która zaparkowała na nowomiejskim Rynku.

Wśród wielu atrakcji towarzyszących temu wydarzeniu mieszkańcy i goście Nowego Miasta Lubawskiego mogli zrobić sobie zdjęcia z Mikołajem, odwiedzić fabrykę upominków, korzystając ze specjalnych okularów OCULUS wybrać się na wirtualną przejażdżkę saniami Świętego Mikołaja, otrzymać puszki Coca-Cola ze swoim wydrukowanym imieniem, czy po prostu zrobić sobie pamiątkowe selfie na tle rozświetlonej ciężarówki.

Długie kolejki zarówno dorosłych jak i dzieci były na długo przed godziną 15.00 i  świadczyły o ogromnym zainteresowaniu tym niecodziennym wydarzeniem w naszym mieście. Do godziny 21.00 w specjalnych namiotach uczestnicy zabawy robili sobie zdjęcia w klimatycznym Pokoju Mikołaja, własnoręcznie przygotowywali prezenty w „fabryce upominków” i wysyłali bliskim pocztówki z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki.

Cieszy, że podjęta przez władze miasta inicjatywa po raz kolejny trafiła w gusta mieszkańców, a szczególnie najmłodszego pokolenia. 

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem