Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Finał WOŚP w Nowym Mieście Lubawskim

Finał WOŚP w Nowym Mieście Lubawskim

W niedzielę 15 stycznia 2017 roku w Nowym Mieście Lubawskim już od wczesnych godzin porannych kwestowali wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy spotkali się z ofiarnością mieszkańców i gości naszego miasta.
Tegoroczny jubileuszowy XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od godziny 17.00 odbywał się w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury, gdzie zorganizowano m.in. koncerty muzyczne, pokazy tańca, różnorodne turnieje i konkursy oraz licytacje przedmiotów wystawionych przez ofiarodawców na rzecz aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Na uczestników orkiestry czekała również niespodzianka - słodki kawałek tortu serwowany przez radnych Rady Miejskiej (m.in. Mieczysława Kubackiego, Jarosława Oelberga, Piotra Szpanowskiego, Zbigniewa Ewertowskiego).
Na zakończenie tego pracowitego dnia, tradycyjnie po godz. 20.00 wystrzelono światełko do nieba.
Burmistrz Józef Blank i Starosta Andrzej Ochlak serdecznie dziękują wszystkim wolontariuszom, sponsorom i organizatorom za zaangażowanie w inicjatywę WOŚP, a mieszkańcom Nowego Miasta Lubawskiego i powiatu za otwarte serca i hojność.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 16 styczeń 2017 09:34
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem