Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Szynaka Day 2017 w Nowym Mieście Lubawskim

Szynaka Day 2017 w Nowym Mieście Lubawskim

W sobotnie popołudnie 8 lipca 2017 roku Państwo Alina i Jan Szynaka, właściciele Grupy Meblowej Szynaka wraz z Burmistrzem Józefem Blankiem dokonali otwarcia imprezy plenerowej Szynaka Day 2017. Były gratulacje, życzenia, prezenty i odznaczenia dla właścicieli firmy Szynaka Meble. Z okazji jubileuszu 60-lecia działalności firmy, na scenie uhonorowano wyróżniających się pracowników zakładów Grupy Meblowej Szynaka z Nowego Miasta Lubawskiego, Iławy, Lubawy oraz Wolsztyna.
Do Jubilatów, gospodarza miasta oraz zgromadzonej publiczności słowa podziękowania i życzenia dalszych sukcesów skierował Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Senator RP Pani Bogusława Orzechowska. Podczas oficjalnych uroczystości, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego udekorował Burmistrza Józefa Blanka Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Wśród artystów występujących w tym dniu na scenie Szynaka Day można było zobaczyć i posłuchać zespół CLEO, który porwał do zabawy młodsze pokolenie.
Następnie dla licznie zgromadzonej publiczności zaśpiewał Krzysztof Krawczyk, który przypomniał swoje niezapomniane piosenki.
Kolejną gwiazdą Szynaka Day był zespół WEEKEND, wykonujący popularną muzykę rozrywkową, przy której spontanicznie bawiła się zgromadzona publiczność. Koncert na krótko przerwał rzęsiście padający deszcz.
Gwiazdą wieczoru tegorocznego święta był zespół Golec uOrkiestra, goszczący w Nowym Mieście Lubaskim już po raz trzeci. Bracia Golcowie, jak zwykle, nie zawiedli i wykonali świetny koncert, po którym długo rozdawali autografy.
Na zakończenie części koncertowej wszyscy zgromadzeni na obiektach MOSiR obejrzeli imponujący pokaz fajerwerków. Najwytrwalsi uczestnicy plenerowej zabawy długo jeszcze bawili się przy scenie, gdzie trwała dyskoteka prowadzona przez Dj Młodego. Szacuje się, że podczas tegorocznych obchodów Dni Nowego Miasta Lubawskiego przewinęło się około 15 tysięcy osób.
Uczestnicy imprezy plenerowej Szynaka Day zgodnie stwierdzili, że był to bardzo udany dzień, pełen wrażeń i dobrej muzyki.
Najmłodsi zaś w tym dniu mogli do woli korzystać z placu zabaw z dmuchańcami oraz robić sobie zdjęcia z maskotkami, w tym z maskotką Nowomiejskiego Lwa.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem