Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Jasełka Bożonarodzeniowe w Przedszkolu Miejskim

Jasełka Bożonarodzeniowe w Przedszkolu Miejskim

W środę 20 grudnia 2017 roku w Przedszkolu Miejskim dzieci przedstawiły Jasełka Bożonarodzeniowe, które mają już w tej placówce wieloletnią tradycję, a w wykonaniu tak małych dzieci nabierają szczególnego wdzięku.

Odgrywanie ról, które w większości przypisane są osobom dorosłym oraz klimat i przesłanie opowieści, za każdym razem wywołują wzruszenie wśród widzów. Mali aktorzy we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców prezentowali się doskonale i tak też odegrali swoje role. Wszyscy zgromadzeni w holu przedszkola mogli na kilka dni przed świętami poczuć ich niepowtarzalną atmosferę, poprzez możliwość włączenia się do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.
Występ obejrzały wszystkie grupy przedszkolne, nauczyciele, personel oraz goście: Zastępca Burmistrza Krzysztof Widźgowski, Przewodniczący Rady Rodziców Piotr Lewandowski, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Jerzy Resicki, Wicedyrektor Przedszkola Miejskiego Anna Goszka oraz Ksiądz Proboszcz Zbigniew Markowski.

Po części artystycznej głos zabrał Zastępca Burmistrza Krzysztof Widźgowski. Dziękując małym aktorom za piękne przedstawienie tradycyjnych polskich jasełek, skierował do wszystkich dzieci, opiekunów, wychowawców i rodziców życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ciepłe słowa do uczestników uroczystości wygłosili również zaproszeni goście, życząc zdrowych i radosnych świąt oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku.

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 21 grudzień 2017 09:09
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem