Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Powitaliśmy Nowy 2018 Rok

fot. Gazeta Nowomiejska fot. Gazeta Nowomiejska

Tradycyjnie w sylwestrowy wieczór mieszkańcy i goście Nowego Miasta Lubawskiego przybyli na Rynek, aby wspólnie pożegnać stary i powitać Nowy 2018 Rok. Zabawie sylwestrowej, która rozpoczęła się o godz. 23.00, towarzyszyła muzyka zespołu Zajefajni.

W ostatnich chwilach starego roku Burmistrz Józef Blank w towarzystwie  Przewodniczącego Rady Miejskiej Marcina Deji oraz Nowomiejskiego Lwa złożył mieszkańcom i gościom noworoczne życzenia.

Następnie, po odliczeniu ostatnich sekund starego roku, wystrzałem z hakownic Burmistrz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej przywitali w Nowym Mieście Lubawskim Nowy 2018 Rok.

Dopełnieniem zabawy sylwestrowej był profesjonalny pokaz fajerwerków oraz laserowe iluminacje. Potem uczestnicy sylwestrowej zabawy bawili się przy muzyce DJ Salisa. 

Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku kontynuowany był sylwestrowy konkurs. Do trzech wylosowanych osób, które wrzuciły do oznaczonych pojemników butelki po szampanie wraz z danymi kontaktowymi, trafią bony towarowe po 150 złotych każdy.

Burmistrz Józef Blank dziękuje Policji, Straży Pożarnej, pracownikom MCK i MPGK Sp. z o.o. oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Sylwestra 2017.

 

Ostatnio zmienianywtorek, 02 styczeń 2018 11:51
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem