W hali sportowej Zespołu Szkól Podstawowej i Muzycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. W uroczystości uczestniczyli między innymi: Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim Dorota Osińska, Proboszcz Parafii Św. Tomasza Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski,..."/>
Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w SP2

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w SP2

1 września 2016 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zainaugurowano rok szkolny 2016/2017.
W hali sportowej Zespołu Szkól Podstawowej i Muzycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. W uroczystości uczestniczyli między innymi: Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim Dorota Osińska, Proboszcz Parafii Św. Tomasza Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski, Przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Meler oraz radni miejscy - Mirosława Czernysz i Kazimierz Zgliczyński.
Galę poprowadziły nauczycielki - Monika Lendzion i Magdalena Grabowska. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej Zbigniew Domżalski. Gospodarz placówki podziękował i wręczył bukiet kwiatów Przewodniczącej Rady Rodziców Agnieszce Meler za bardzo dobrą współpracę.
Po okolicznościowym przemówieniu Dyrektora Szkoły oraz wspólnej modlitwie, którą poprowadził Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych. W nowym roku szkolnym życzymy uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia i sukcesów.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem