Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.3&b=20200429&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Dzieci z wizytą w Urzędzie Miejskim

Dzieci z wizytą w Urzędzie Miejskim

W dniach 18-19 lutego 2019 roku dwie grupy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II poznawały Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim.

Pierwszego dnia dzieci spotkały się z Zastępcą Burmistrza Krzysztofem Widźgowskim, natomiast drugiego dnia z Burmistrzem Józefem Blankiem, który powitał je w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego.

Podczas spotkań dzieci żywo interesowały się organizacją nowomiejskiego magistratu i zadawały dużo wnikliwych pytań Burmistrzowi oraz jego Zastępcy. Jednocześnie grupy młodych nowomieszczan wykazały się również szczegółową wiedzą m.in. na temat herbu miasta i honorowego obywatela miasta.

Podczas wizyty zarówno Burmistrz, jak i Zastępca Burmistrza przekazali dzieciom drobne upominki i oprowadzali po budynku urzędu pokazując m.in. galerię portretów ludzi zasłużonych dla rozwoju naszego miasta, gabinet Burmistrza, gabinet Zastępcy, biuro referatu organizacyjnego oraz salę ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem