Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Szynaka Day 2019 w drugi dzień Dni Nowego Miasta Lubawskiego

Szynaka Day 2019 w drugi dzień Dni Nowego Miasta Lubawskiego


W sobotnie popołudnie 29 czerwca 2019 roku Pan Jan Szynaka - Prezes Zarządu Grupy Meblowej Szynaka wraz z małżonką Aliną oraz z Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawem Markiem Brzezinem i Burmistrzem Józefem Blankiem dokonali oficjalnego otwarcia imprezy plenerowej Szynaka Day 2019.
To wydarzenie było znakomitą okazją do złożenia przez Burmistrza Józefa Blanka gratulacji i życzeń z okazji wspaniałej współpracy pomiędzy Grupą Szynaka Meble a samorządem nowomiejskim. Przy okazji prezes Jan Szynaka nagrodził grupę technologów Grupy Szynaka Meble, którzy zaprojektowali i wykonali rower z drewna. Nagrodzone zostały również dzieci, których prace plastyczne zostały najwyżej ocenione w konkursie „Bajkowe meble”. Podczas całego Szynaka Day przeprowadzonych było szereg konkursów dla publiczności, w których uczestnicy mogli wygrać upominki od Grupy Szynaka Meble oraz Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego.
Wśród artystów występujących w tym dniu na scenie Szynaka Day można było zobaczyć i posłuchać Filipa Lato, a także chóru SOUND’N’GRACE, którzy porwali do zabawy młodsze pokolenie, a po występie rozdawali autografy.
Kolejną gwiazdą Szynaka Day był zespół CLIVER, wykonujący popularną muzykę rozrywkową, przy której spontanicznie bawiła się zgromadzona publiczność. Po koncercie zgromadzeni najbliżej sceny mieli możliwość zrobienia sobie z zespołem pamiątkowego zdjęcia.

Gwiazdą wieczoru tegorocznego święta był kultowy już zespół KOMBII. Artyści dużego formatu, jak zwykle, nie zawiedli i wykonali świetny koncert, porywając publiczność do wspólnego śpiewania.  
Na zakończenie części koncertowej wszyscy zgromadzeni na obiektach MOSiR obejrzeli imponujący pokaz fajerwerków. Najwytrwalsi uczestnicy plenerowej zabawy długo jeszcze bawili się przy scenie, gdzie trwała dyskoteka prowadzona przez didżeja.
Uczestnicy imprezy plenerowej Szynaka Day zgodnie stwierdzili, że był to bardzo udany dzień, pełen wrażeń i dobrej muzyki. Najmłodsi zaś w tym dniu mogli korzystać z placu zabaw z dmuchańcami oraz robić sobie zdjęcia z maskotkami, w tym z maskotką Nowomiejskiego Lwa i Pingwina z Ośrodka „Kurza Góra”.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem