Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Jubileusz 97. Urodzin mieszkanki naszego miasta

Jubileusz 97. Urodzin mieszkanki naszego miasta

W poniedziałek 21 października 2019 roku Burmistrz Józef Blank złożył wizytę Pani Irenie Bukowskiej, aby z okazji 97. Urodzin pogratulować dostojnej Jubilatce pięknego wieku oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i szczęścia na dalsze lata życia.

Spotkanie z Panią Ireną i Jej najbliższymi upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze. Burmistrz Józef Blank zastał Jubilatkę w dobrym, pogodnym nastroju i podarował Jej bukiet kwiatów oraz zestaw nowomiejskich upominków.

 

Ostatnio zmienianywtorek, 22 październik 2019 08:37
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem