Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Setne urodziny mieszkanki naszego miasta

Setne urodziny mieszkanki naszego miasta

W środę 6 listopada 2019 roku Burmistrz Józef Blank wraz z kierownikiem USC Ewą Machujską złożył wizytę Pani Marcie Majewskiej, aby z okazji 100. Urodzin pogratulować dostojnej Jubilatce pięknego wieku oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i szczęścia na dalsze lata życia. Gospodarz miasta odczytał też list od Premiera Mateusza Morawieckiego skierowany do naszej Jubilatki.

Spotkanie z Panią Martą i Jej najbliższymi upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze. Burmistrz Józef Blank zastał Jubilatkę w dobrym, pogodnym nastroju i podarował Jej bukiet kwiatów, prezent oraz zestaw nowomiejskich upominków.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem