baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Międzywojewódzki Turniej Siatkówki w Nowym Mieście Lubawskim

W sobotę 16 listopada 2019 roku Burmistrz Józef Blank uczestniczył w otwarciu Międzywojewódzkiego Turnieju Siatkówki, który odbył się w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim. W otwarciu tego sportowego wydarzenia uczestniczył również Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski, Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego SZS Wacław Wasiela, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Miejskiej Mirosław Urbanowski oraz radni miejscy  Jan Obuchowski i Piotr Szpanowski, a także Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej Zbigniew Domżalski.

W sportowych zmaganiach uczestniczyło 13 drużyn siatkówki ze szkół podstawowych m.in.: ze Starogardu Gdańskiego, Grudziądza, Dywit, Żuromina, Dobrego Miasta, Olsztyna i Nowego Miasta Lubawskiego.

Zwycięzcą turnieju została drużyna ze Starogardu Gdańskiego, drugie miejsce zajęli siatkarze z Dobrego Miasta , a na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Nowego Miasta Lubawskiego.

Puchary zwycięskim drużynom oraz najlepszym zawodnikom wręczył Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale, dyplomy oraz nowomiejskie upominki.