Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Siedemdziesięciolecie małżeństwa mieszkańców naszego miasta

Siedemdziesięciolecie małżeństwa mieszkańców naszego miasta

W sobotę 6 lutego 2021 roku Burmistrz Józef Blank wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Ewą Machujską uczestniczył w wyjątkowej uroczystości Jubileuszu 70-lecia Małżeństwa Państwa Janiny i Józefa Żywickich.

W tym dniu Dostojni Jubilaci swoją uroczystość wraz z najbliższą rodziną rozpoczęli Mszą Św. w nowomiejskiej Bazylice Kolegiackiej pw. Św. Tomasza Apostoła, a następnie w domu spotkali się w gronie najbliższej rodziny.

Burmistrz Józef Blank w towarzystwie kierownik Ewy Machujskiej złożył Czcigodnym Małżonkom najserdeczniejsze gratulacje i życzenia z okazji Ich pięknego Jubileuszu oraz wręczył bukiet kwiatów i jubileuszowy upominek.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 08 luty 2021 14:20
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem