Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Ankieta Koncepcji Rozwoju Strategicznego Miast Sieci Cittaslow Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Ankieta Koncepcji Rozwoju Strategicznego Miast Sieci Cittaslow Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Szanowni Państwo!


W związku z opracowywaniem przez miasta członkowskie Sieci Cittaslow  "Koncepcji Rozwoju Strategicznego Miast Sieci Cittaslow Województwa Warmińsko-Mazurskiego", Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego zwraca się do Mieszkańców z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety.

Nawiązując do celów wyznaczonych w dokumentach programowych Komisji Europejskiej dotyczących polityki spójności na lata 2021-2027 proszę o wypełnienie poniższych tabel (wskazanie przykładów projektów, które mogą być realizowane w naszym mieście w ramach poszczególnych celów i są związane ze specyfiką miast Sieci Cittaslow).


Uprzejmie proszę, aby proponowane projekty zawierały konkretne rozwiązania (rodzaj działań, ich lokalizacja, oczekiwane przez Państwa efekty). Proszę również o wskazanie propozycji nazwy projektu i krótkiego opisu czego ten projekt dotyczy.

Niektóre projekty, które Państwo zaproponują mogą pasować do więcej niż jednego celu. Proszę jednak o nie powielanie tych samych projektów przy różnych celach, a przypisywanie ich do tego celu, w którego założenia Wasza propozycja najbardziej się wpisuje.

 

Uprzejmie proszę o składanie wypełnionych ankiet w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Rynek 1 lub przesłanie ich na adres Biura Stowarzyszenia "Polskie Miasta Cittaslow (10-578 Olsztyn, ul. Piłsudskiego 32/11) w terminie do 28. lutego 2021 r.

 

Formularz ankiety w załączeniu.

Ostatnio zmienianyczwartek, 18 luty 2021 12:59
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem