Logo
Wydrukuj tę stronę

Zmarła Śp. Ewelina Wyrzykowska

Zmarła Śp. Ewelina Wyrzykowska

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o przedwczesnej śmierci Śp. Eweliny Wyrzykowskiej – powszechnie znanej i cenionej lekarz weterynarii, propagatorki ochrony zwierząt zaangażowanej w Stowarzyszeniu Przytul Psisko, zawsze gotowej nieść pomoc w leczeniu i ratowaniu bezdomnych oraz dzikich zwierząt w stworzonej przez siebie przychodni weterynaryjnej „KUBUŚ”.

 

Od prawie 5 lat Śp. Ewelina Wyrzykowska współpracowała z Urzędem Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim w zakresie opieki nad dzikimi i bezdomnymi zwierzętami, zawsze wykazywała się ogromnym zaangażowaniem i współczuciem dla cierpienia każdej żywej istoty.

 

Jej pasją były również sporty samochodowe. Wielokrotnie siadała za kierownicą i w fotelu pilota samochodów wyścigowych, uczestnicząc w rajdach lokalnych i ogólnopolskich.

 

Śp. Ewelinę zapamiętamy jako osobę niezwykle pogodną i życzliwą, ciepłą i otwartą dla ludzi, wspaniałego lekarza weterynarii, człowieka o nadzwyczajnej empatii.

 

Pogrążonemu w smutku mężowi Danielowi, Dzieciom i najbliższej rodzinie oraz znajomym w imieniu własnym i pracowników Urzędu Miejskiego oraz radnych Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim składamy szczere wyrazy współczucia.

 

                        Andrzej Nadolski                                                                                      Józef Blank

              Przewodniczący Rady Miejskiej                                                                     Burmistrz Miasta

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 17 maj 2021 07:50
Design © UM Nowe Miasto Lubawskie. All rights reserved.