Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Sesja Miejskiej Rady Seniorów w Nowym Mieście Lubawskim

Sesja Miejskiej Rady Seniorów w Nowym Mieście Lubawskim

W piątek 21 maja 2021 roku po rocznej przerwie odbyła się III sesja Miejskiej Rady Seniorów drugiej kadencji, która z zachowaniem dystansu społecznego odbyła się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim.

W sesji gośćmi uczestniczącymi byli: Józef Blank Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, Andrzej Nadolski Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Dariusz Andrzejewski Dyrektor MOPS w Nowym Mieście Lubawskim

Podczas sesji został zatwierdzony protokół z poprzedniej sesji. Uczestnicy sesji wysłuchali również sprawozdania, które przedstawione było przez Przewodniczącego Miejskiej Rady Seniorów – Lecha Bobera. Następnie on-line sytuację seniorów w naszym regionie przedstawił Stanisław Brzozowski - Rzecznik Praw Osób Starszych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Radni wysłuchali informacji na temat działań Gminy Miejskiej podejmowanych na rzecz seniorów, które przedstawił Józef Blank Burmistrz Miasta oraz informacji dyrektora Dariusza Andrzejewskiego o wsparciu seniorów przez MOPS.

Przewodniczący Lech Bober w imieniu Miejskiej Rady Seniorów podziękował władzom miasta oraz dyrektorom miejskich jednostek organizacyjnych za pracę i pomoc seniorom w trudnym okresie pandemii, w szczególności w jej początkowym okresie.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem