Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w SP nr 3

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w SP nr 3

Dnia 25 czerwca 2021 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021, podczas której nagrodzono uczniów wyróżniających się wynikami w nauce.

W uroczystości wzięli udział m. in.:  Pan Józef Blank - Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, Pan Łukasz Okołowski - Przewodniczący Rady Rodziców, Pani Agnieszka Muszyńska – Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim, zaproszeni goście, rodzice i nauczyciele oraz uczniowie.

Zebranych na uroczystości powitała dyrektor Bożena Rutkowska-Marciniak i krótko podsumowała mijający rok szkolny. Burmistrza Józef Blank w swoim wystąpieniu podziękował dyrekcji szkoły i nauczycielom i rodzicom za ich pracę w tym trudnym roku zdanego nauczania.  Uczniom zaś pogratulował wspaniałych wyników w nauce, życząc jednocześnie wszystkim zebranym udanych wakacji.

Uroczystość była również okazją do wręczenia przez Pana Józefa Blanka Nagrody Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego, ufundowanej po raz pierwszy w tym roku dla najlepszych uczniów z każdej szkoły.

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim Nagrody Burmistrza otrzymała Julia Bagińska, uczennica klasy VII A, która w roku szkolnym 2020/2021 uzyskała najwyższą średnią ocen na poziomie 6,0.

Podczas uroczystości wyróżniono również pozostałych uczniów wyróżniających się w nauce, wręczając im podarunki książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem