Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

II Sesja Miejskiej Rady Seniorów

II Sesja Miejskiej Rady Seniorów

W dniu 15.07.2020 r. odbyła się II Sesja Miejskiej Rady Seniorów II kadencji. Ze względu na pandemię długo czekaliśmy, aby odbyć ww. sesję, zatwierdzającą Plan Pracy.
W Sesji, która odbyła się w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury wzięło udział 10 Radnych.

Podczas Sesji zatwierdziliśmy jednogłośnie przedstawiony przez przewodniczącego Miejskiej Rady Seniorów – Lecha Bobera ramowy plan pracy na II kadencję.

Wiceprzewodnicząca Miejskiej Rady Seniorów – Lilia Karczyńska omówiła sytuację nowomiejskich seniorów w okresie pandemii.

Wysłuchaliśmy informacji na temat działalności nowo utworzonych klubów seniora, które przedstawiła p.o. Kierownika Referatu Oświaty, Kultury i Sportu – Paulina Rolka.

Miejska Rada Seniorów wybrała swojego rzecznika prasowego, którym została Radna Jolanta Leśniowska.

Do sytuacji seniorów w okresie pandemii oraz działalności klubów seniora odniósł się w dyskusji obecny na sesji Zastępca Burmistrza – Damian Artuszewski.

W imieniu Miejskiej Rady Seniorów jej przewodniczący podziękował władzom miasta oraz władzom samorządowym i jednostkom organizacyjnym UM za prace i pomoc seniorom w trudnym okresie pandemii a szczególnie w jej początkowym okresie.

Kończąc posiedzenie II sesji Miejskiej Rady Seniorów przewodniczący podziękował za przybycie, życzył Radnym dużo zdrowia oraz satysfakcji z realizacji przyjętych w planie pracy zadań na rzecz nowomiejskich seniorów.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem